Spegel 1800-talets andra hälft

199005

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, 189x82 cm

Spegelglas med smärre fläckar, smärre ytskador, lös listdel, listdel saknas

Speglar

Visas på begäran

Budhistorik (2 bud)

878367
875105

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.