Sekretär 1800-tal

199004

SEKRETÄR, 1800-tal, Karl-Johan, fanér i björk, dekor av halvkolonner i svärtat trä, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, höjd ca 109, 104x45 cm, nyckel medföljer

Slitage, dragknoppar med skador/bortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 3

Sekretär 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

869968
2013-08-16 07:32:28

2013-08-23 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.