Vikskärm mahogny

199003

VIKSÄRM, 3-delad, 1900-talets början, fanérad i mahogny, höjd 155, total längd 180 cm

Smärre fanérskador, spricka

Rum 14

Vikskärm mahogny

Budhistorik (12 bud)
873151
1 700
871232
1 600
873150
1 600
871232
872981

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.