Spegel gustaviansk stil

198995

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, höjd 190x78 cm

Smärre färgbortfall, spegelglas med tuschrester

Speglar

Visas på begäran

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (29 bud)
876788
3 200
875805
876787
875805
2 800
876786
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.