Vitrinskåp 1800-tal

198993

VITRINSKÅP, 1800-tal, rokokostil, fanér i valnöt, inredning med hyllplan, höjd ca 201, 126x39 cm, nyckel medföljer

Slitage, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer avhämtas vid Utlämningen

Rum 14

Vitrinskåp 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

869929
5 000
868977

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.