Damskrivbord italienskt

198990

DAMSKRIVBORD, Italien, 1800-tal, med låda i sargen, dekor av inläggningar i ben av blomsterslingor och figurscen, höjd 77, 103x67 cm

Ben med lagning, renoverat

Rum 13

Damskrivbord italienskt

Budhistorik (19 bud)
877080
3 800
876990
3 600
877079
3 600
876990
3 400
875817
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.