Ytterfoder 1800-tal

198989

YTTERFODER med FAT, 1800-talets slut, majolika, björkstamsformad, i botten märkta Gustafsberg, totalhöjd ca 27 cm

Krackeleringar

Keramik/Porslin

Monter 5

Ytterfoder 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
877292
850
873486
877291
873486
450
875820

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.