Piedestal gustaviansk stil

198978

PIEDESTAL, 1900-tal, gustaviansk stil, gips, höjd ca 111 cm, BYST, föreställande Oscar II, signerad och daterad CA Söderman 1879, gips, höjd 85 cm

Smärre slitage och skador

Möbler, Diverse

Rum 13

Piedestal gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
877198
3 400
876724
3 200
876724
872526
2 800
876711
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.