Marie-Louise Ekman färgserigrafi

198970

EKMAN, Marie Louise (född 1944): Kvinna med figur i munnen, signerad och daterad Ml Ekman 2001, numrerad 82/250, delvis handkolorerad färgserigrafi, 22x21 cm; oramad

Monter 4

Budhistorik (30 bud)
876291
2 800
875757
2 600
875761
2 400
875757
875519

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.