Pall 1800-tal

198968

PALL, 1800-tal, Karl-Johan, bl a betsad björk, höjd ca 43 cm

Slitage, senare klädsel

Rum 3

Pall 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

873294
450
876655
873294

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.