John Österlund kolteckning

198949

ÖSTERLUND, John (1875-1953): Sittande modell, signerad och daterad John Österlund 1900, kolteckning, 57x72 cm

Konst, Måleri

Fack 3

John Österlund kolteckning

Budhistorik (29 bud)
877129
3 400
877077
3 200
876750
877076
876750
2 800

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.