Fåtölj George Thams

198935

FÅTÖLJ, design George Thams, Thams møbler, Danmark 1960-tal, omärkt, klädd i svart skinn, centralfot i aluminium

Slitage

Möbler, Design

Rum 4

Fåtölj George Thams

Budhistorik (1 bud)

869793
2013-08-15 22:15:06

2013-08-22 kl 15:20
Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.