Snurrfåtölj

198932

FÅTÖLJ, H.W Klein, Tyskland 1950-60-tal, fyrdelad fot i aluminium, svart skinn, höjd 98 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 4

Snurrfåtölj

Budhistorik (7 bud)
877029
2 400
877027
877026
876987
876758

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.