Gurli Kuylenstierna oljemålning

198931

KUYLENSTIERNA, Gurli (1866-1957): Blomsterstilleben, signerad G Kuylenstierna, olja på pannå, 27,5x22,5 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Budhistorik (7 bud)
877057
550
877041
500
876824
450
877040
450
876824

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.