Axel Herman Hägg (Haig) blyerts

198930

HÄGG (Haig), Herman Axel (1835-1921): "Porträtt av Agda Sjöbohm Visby 1851", blyerts, signerad och daterad atergo Axel Herman Hägg, 21x18 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (4 bud)

874591
873537
500
872737
871579

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.