Slagbord omkring 1800

198923

SLAGBORD, omkring 1800, med två lådor, furu, höjd 77, 117x56, total längd 196 cm

Skador och lagningar

Rum 1

Slagbord omkring 1800

Budhistorik (7 bud)
873332
2 800
873331
2 600
873330
870151
869415

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.