Miniatyrer Kina

198922

MINIATYRER, 8 st, porslin, bl a Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, bestående av bl a garnityr och snusflaska, 3,5-7 cm

Lagningar, skador

Orientaliskt, Porslin

Monter 5

Miniatyrer Kina

Budhistorik (7 bud)
872997
872996
700
872995
650
870237
600
869768

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.