Stig Claesson pastell

198920

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Landskap, signerad och daterad S Claesson 79, pastell, 42x52 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Stig Claesson pastell

Budhistorik (5 bud)
876766
875967
950
875663
900
869545
850
869045

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.