Oidentifierad konstnär färglitografi

198915

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 20-tals flanörer, otydligt signerad, färglitografi, 60x40 cm

Fack 9

Budhistorik (1 bud)

876324
2013-08-21 21:59:56

2013-08-22 kl 15:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.