Scenografibilder av Thorolf Jansson

198913

JANSSON, Thorolf (1900-tal): Scenografibilder till opera, 2 st, blandteknik, signerade och daterade 1927, ca 42x53 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Budhistorik (4 bud)

877119
876271
450
875843
873012

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.