Lena Cronqvist etsning

198912

CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka i flaska, signerad Lena Cronqvist, etsning, 29/64, 23,5x20 cm; oramad

Rum 9

Lena Cronqvist etsning
Budhistorik (23 bud)
877038
876479
2 800
875764
2 600
876319
2 400
875764

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.