Martin Säflund oljemålning

198909

SÄFLUND, Martin (1894-1976): Upplandsslätten, signerad M Säflund, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Martin Säflund oljemålning

Budhistorik (18 bud)
876341
875222
1 900
876339
1 900
875222
1 800
876338
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.