Ercole Magrotti oljemålning

198908

MAGROTTI, Ercole (1890-1967): Italienskt landskap med vattendrag, olja på duk, signerad E Magrotti, 30x40 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Ercole Magrotti oljemålning

Budhistorik (8 bud)
875532
650
875626
600
875532
550
875625
500
875532
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.