Gunnar Brusewitz akvarell

198907

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Kärve med fåglar, signerad G Brusewitz, akvarell, 28x40 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Gunnar Brusewitz akvarell

Budhistorik (25 bud)
876960
6 000
876975
5 800
876960
5 600
876974
5 400
876960
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.