Magnus Creutz oljemålning

198906

CREUTZ, Magnus (1909-1989): Motiv från Skagen 1959, signerad Creutz, olja på duk, 33x42 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Magnus Creutz oljemålning

Budhistorik (14 bud)
876914
876913
950
876911
900
876908
850
876905

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.