Bord gustaviansk stil

198905

BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, valnöt, träskuren dekor av fleuroner och urnor medfestonger, nedsänkt skiva av glas, brickmärkt för Nordiska Kompaniet, numrerad 21635-22320, höjd ca 75, 110x70 cm, 21635-22320

Slitage

Rum 13

Bord gustaviansk stil

Budhistorik (3 bud)

875839
1 400
873680
500
873679

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.