Nils Nilsson akvarell

198903

NILSSON, Nils (1901-1949): Hovs hallar, signerad NN, blandteknik, 27,5x38 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Nils Nilsson akvarell

Budhistorik (4 bud)

876858
600
876851
500
876850
876657

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.