Stol 1700-tal

198900

STOL, barock, 1700-tal, sannolikt Norge, ek, träskuren och delvis genombruten dekor, klädsel av skinn

Klädsel med omfattande skador

Rum 14

Stol 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
875937
950
875934
900
875919
850
875931
850
875919
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.