Bord empire

198898

BORD, nyrokoko, 1800-talets mitt, mahognyfanér, träskuren dekor, konturerad och profilerad skiva, höjd ca 76, 68x100 cm

Slitage, smärre fanérskador, skiva smärre sprickor, repor och fläckar

Rum 4

Bord empire

Budhistorik (10 bud)
875788
875787
1 900
875785
1 800
875784
1 700
875783
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.