Skrivbord Carl Fr Becker

198897

SKRIVBORD, 1800-tal, stämpelmärkt Carl Fr Becker Stockholm, fanérat i mahogny, höjd 78, 132x67 cm

Sprickor, fanérskador, nyckel saknas

Rum 8

Skrivbord Carl Fr Becker

Budhistorik (2 bud)

876866
1 400
875911

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.