Stig Danielsson blandteknik

198895

DANIELSSON, Stig (samtida): Liggande kvinnofigur, signerad och daterad 1983, blandteknik, 19x24 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Stig Danielsson blandteknik

Budhistorik (1 bud)

868278
2013-08-14 18:32:26

2013-08-21 kl 14:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.