Grafiska blad

198893

GRAFISKA BLAD, 12 st, bl a Jordi Arkö, Peder Josefsson, Randolph W., Per-Olof Nilsson, Stina Knutsson, Tadeusz Michal Siara, KG Nilson, Eva Grytt, flertalet signerade och numrerade, varierande mått, samtliga oramade

Smärre hanteringsveck, pappersskador

Rum 9

Grafiska blad

Budhistorik (10 bud)
875939
874655
950
875938
950
874655
700
871219
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.