Kolonnskåp 1800-tal

198892

KOLONNSKÅP, 1800-tal, marmorerat, med lådinredning, höjd 139, 56x42 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Kolonnskåp 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
876941
3 800
876940
3 600
876933
3 400
876924
3 200
876932
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.