Golvur 1800-tal

198890

GOLVUR, 1800-talets första hälft, slagfunktion, ådringsmålad, kröndekor av urna, höjd 252 cm, pendel, lod samt nyckel medföljer

Slitage

Klockor/Ur

Rum 14

Golvur 1800-tal

Budhistorik (50 bud)
876185
10 500
876182
10 000
876184
9 800
876182
9 600
876177
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.