Golvvas med puttis

198888

GOLVVAS, porslin, 1900-talets första hälft, mellaneuropa, dekor av blommor och puttis, höjd 70 cm

Nagg och lagningar

Keramik/Porslin

Monter 4

Golvvas med puttis

Budhistorik (27 bud)
876174
876169
1 900
876172
1 800
876169
1 700
876166
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.