Naemi Eriksson oljemålning

198886

ERIKSSON, Naemi (1920-2002): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
877453
850
875264
877451
750
875264
700
876973
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.