Jorge Krallis komposition

198885

KRALLIS, Jorge (född 1937): "Karousellen", signerad, 176/200, litografi, 47x43 cm

Fack 10

Jorge Krallis komposition

Budhistorik (8 bud)
875571
600
874139
550
875570
550
874139
500
875569
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.