Olle Krantz olja på duk

198884

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Vindarnas sång", signerad, Olle Krantz, olja på duk, 80x70 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Olle Krantz olja på duk

Budhistorik (6 bud)
882742
882737
881720
700
881036
450
880254

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.