Karmstol empire

198881

KARMSTOL, 1800-tal, empire

Skador, lagningar, senare klädsel med skador

Rum 15

Karmstol empire

Budhistorik (5 bud)
876155
500
876150
450
876148
875947
875184

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.