Lasse Åberg litografi

198879

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Värmeverk", litografi, signerad Lasse Åberg, 21/200, färglitografi, 51x38 cm

Fack 15

Lasse Åberg litografi
Budhistorik (8 bud)
875629
600
875311
550
875323
550
875311
500
875037
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.