Skrivbord gustaviansk stil

198878

SKRIVBORD, med utdragsskivor, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, brännmärkning av krönt drake, fanérat i mahogny, beslag i mahogny, h 78, 210x100 cm

Dragknopp och listdel saknas, ytskador, lös listdel, nyckel saknas, lådbotten med skada

Rum 11

Skrivbord gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
876301
6 000
876305
5 800
876301
5 600
876297
5 400
876285
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.