Karmstolar 1800-tal

198872

KARMSTOLAR, 1 par, Holland, 1800-tal, delvis dekor i s.k. bloemen marqueterie av varierande träslag

Skador, lagingnar

Rum 5

Karmstolar 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
875729
3 400
875576
2 800
875227
2 600
874315
2 400
871842

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.