Hans Hedberg skulptur

198860

ÄGG, starkeldsfajans, signerad Hans Hedberg, Biot, rödgrön spräcklig glasyr, höjd 10 cm, ställning i metall medföljer

Obetydligt kantnagg, obetydlig glasyrrepa.

Keramik/Porslin

Monter 4

Hans Hedberg skulptur

Budhistorik (11 bud)
875946
3 600
875941
3 400
874853
3 200
874852
874849
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.