Baljfåtöljer 1800-talets andra hälft

198853

BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets andra hälft, björk, olika klädslar

Sprickor, slitage, klädsel med slitage

Rum 14

Budhistorik (22 bud)
875665
8 600
875668
8 400
875665
8 200
875661
8 000
875658
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.