Bord 1800-tal

198849

BORD, 1800-talets slut, Frankrike, empirstil, träskuren dekor av vädurar och blomster, höjd ca 77, diameter ca 60 cm

Skador, slitage, sprickor, skiva saknas

Rum 14

Bord 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
875778
4 400
875664
4 200
875777
4 200
875664
875775
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.