Bokskåp 1800-talets andra

198845

BOKSKÅP, 2-delat, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, skurna dekorelement, dörrar med spegelglas, höjd 238, 117x55 cm

Lösa delar medföljer, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 9

Bokskåp 1800-talets andra

Budhistorik (5 bud)
876343
6 000
876323
5 000
874558
3 600
871829
867549

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.