Fällbord 1800-tal

198842

FÄLLBORD, 1800-tal, betsad ek, höjd ca 73, diameter 62 cm

Skiva med spricka, slitage, fläckar, defekt låsmekanism

Rum 2

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
875862
873275
875850
873275
750
875848
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.