Grafiska blad

198836

GRAFISKA BLAD, 10 st, bl a Göran Brunius, Björn Krestesen,.Lennart Rosensohn, Ruth Goldmann-Grosin, Sixten Haage, Stefano Beccari, Eva Holmér-Edling, UIf Trotzig, samtliga utom en signerade och numrerade, varierande mått; samtliga oramade

Enstaka hanteringsveck

Rum 9

Grafiska blad

Budhistorik (4 bud)

875702
600
873716
550
873716
867851

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.