Chiffonjé 1800-talets andra hälft

198834

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, höjd 152, 113x55 cm

Fanérskador, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 2

Budhistorik (9 bud)
875585
2 600
875584
2 400
875582
875581
875534
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.