Ingemar Svensson skulptur

198832

SVENSSON, Ingemar (född 1933): Skulptur, signerad och daterad Ingemar Svensson 1990, patinerad koppar, höjd ca 12 cm

Konst, Skulptur

Monter 4

Ingemar Svensson skulptur

Budhistorik (13 bud)
875844
4 200
870757
868753
3 800
868778
3 600
868753

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.